Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Despre Statusul Serverului

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Despre Statusul Serverului Empty Despre Statusul Serverului Joi Iul 03, 2008 11:44 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Cel mai bine ar fi ca unul sau mai multi admini mari sa aibe la signature statusul serverului , asftel daca esti pe forum si ai vrea sa joci un cs pe server sa vezi daca merge sau daca este loc , sau chiar sa-l compari cu alte servere, unde e cazul ( la 2 sau mai multe servere ).
Dar daca tot sunteti la inceput , nu cred ca vreti sa va legati la cap si cu alt server ...

2Despre Statusul Serverului Empty Re: Despre Statusul Serverului Joi Iul 03, 2008 11:47 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

pai daca te uiti la semnatura mea ai sa vezi statusu serverului....desigur si al meu...da asta nu conteaza...e pe banneru de la gametracker...serverul fiind inscris la gametracker

3Despre Statusul Serverului Empty Re: Despre Statusul Serverului Sam Iul 05, 2008 11:37 am

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Nu am vazut statusul serverului la nimeni , decat acuma , si inainte de a posta am verificat , am dat si la cereri slot si nu am vazut nimic in semnatura ta ...

4Despre Statusul Serverului Empty Re: Despre Statusul Serverului Sam Iul 05, 2008 11:47 am

bdog

bdog
Begginer
Begginer

semnatura apare dupa ce o pui la posturile care urmeaza schimbarii semnaturii....deci de cand miam schimbat semnatura posturile care leam facut au avut server statusu....acu poti vedea in top center forumului ca am pus server status...desi are anumite intarzieri...nu e mereu real time...

5Despre Statusul Serverului Empty Re: Despre Statusul Serverului Mier Aug 06, 2008 4:20 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Pai cred ca mai ramna se ne facem propriul server signature status si sa-l aiaba intr-un topic blocat la server status la semnatura sa fie sv status si ca text sa fie adresa de ip si funky2.malware-site.www.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum