Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

[Tutorial] Despre CFG

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1[Tutorial] Despre CFG Empty [Tutorial] Despre CFG Sam Iul 05, 2008 5:59 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Dupa cum cred ca stiti toti cfg este config e o prescurtare ce face el ? pai el te ajuta sa-ti tii setarile cs-ului in el nume, culori, rate-uri, crosshair-uri etc. Un config are fiecare utilizator sau jucator in folderul cstrike deja un config default cu numele config.cfg dar va pute-ti face unu personalizat cum face-ti asta ? pai e simplu face-ti un new textdocument.txt si il redenumiti in textdocument.cfg dupa aia il deschideti cu notepad il copiati in folderul cstrike si adaugati setari script-uri, bind-uri, ce aveti voi dupa aia intrati in counter-strike deschide-ti consola si scrieti exec numele configului.cfg (Atentie ! .cfg trebuie introdus altfel nu va incarca configu) c-am atat Smile daca mai aveti intrebari sunt bucuros sa vi-le raspund cu placere Smile



Ultima editare efectuata de catre Fireman[TK] in Dum Aug 24, 2008 9:31 am, editata de 1 ori

2[Tutorial] Despre CFG Empty Re: [Tutorial] Despre CFG Sam Iul 05, 2008 6:42 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

multumin domnu' maestru ca ne-ai explicat...e de ajutor dak vrei sa iti faci un cfg

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum