Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Force back Mai mare

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Force back Mai mare Empty Force back Mai mare Vin Iul 04, 2008 6:58 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

eu cred ca un forceback (sa arunce zombiul mai in spate) ar fi perfect pt ca ... singura arma care are asa ceva e shotgunu ....(si ala dak il prinzi in aer bine)
dak avetzi vreo parere va rog postatio



:-w i am waiting

2Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Vin Iul 04, 2008 7:01 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

E dat mare, daca nu ai observat te arunca de nu te vezi Smile ca a mai zis si bdog daca nu ma insel, ca trebuie dat mai mare.

3Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Vin Iul 04, 2008 7:04 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

pei sa sti ca nu prea e Neutral cand mergi pe jos si iti dau cu SHOTGUNU in cap nici macar nu te opreste dapai sa te arunce si in spate (cand mergi pe jos)
eu cred ca totusi e cam putin Neutral

4Force back Mai mare Empty force back mult mai mare ;) Vin Iul 04, 2008 11:49 pm

Guest


Vizitator

eu as zice sa fie dupa dmg care il faci ....de la picioare pana la cap ...sa il arunce din ce in ce mai tare

5Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 11:33 am

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Incercati ale servere , doar asa de proba , unde forceback e mai mare , sa vazi ce nasol e cand esti zomby , eu cred ca e destul de bun asa!

6Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 11:40 am

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

sa stiti ca e bun asa dak e prea mare te incetineste mult si te omoara jucatorul

7Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 11:45 am

bdog

bdog
Begginer
Begginer

eu zic ca e perfect....a fost incercat faza si forcebackul ala nu sa resimtit numa la zomby ci si la oameni ca atunci cand trageau erau dati in spate...spre ex deagelu si el are forcback foarte bun...bine bun...te opreste in aer si cam atat...dar asta e avantajul shotgunului...daca ai observat el mai si dureaza pana se reincarca...fiecare arma are avantaje si dezavantaje...eu zic ca oricum nu faceti fata la forcebacku actual atunci cand sunteti zomby

fire stie =))

8Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 11:49 am

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

dak ar fi forcebackul mai mare doar la zombi ar fi ceva dar dak e mare si la oameni nu e bun fiindca dak tu tragi din aer in zombi te incetineste

9Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 12:43 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

totusi ai lj(long jump) si trebuie sa ai si putin cap sa te gandesti CUM sal folosesti Smile
nu te duci in fata lui poc am mers spre tine team luat gata ..... doar esti zombie Neutral
singura problema ar fi urmatoarea :
-toti sa stati intrun colt de ex si cand vine sai aruncati de nu se vede Neutral
ma rog ma dau batut Sad( dak nu se poate si e mai bine asa (dupa vot) atunci lasa asa

10Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 12:44 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

votul meu e sa lasam asa

11Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 5:41 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Bucule forceback-ul are anumite buguri din cate am vazut daca tragi in zombie cand alearga dupa tine nu prea il da inapoi, se intampla foarte rar sa-l arunce Smile eu zic ca e bun forceback-ul asa cum e pentru ca m-a aruncat bdog juma de harta Smile)

12Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Sam Iul 05, 2008 5:43 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

eu credeam ca team aruncat dupa harta =))))))))))

aci te vedeam cum sari...trag....apoi dr stie unde teai dus....=))))

13Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Lun Iul 07, 2008 7:51 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Nu stiu daca votu meu se ia in considerare da si eu Votez sa ramana Very Happy

14Force back Mai mare Empty Re: Force back Mai mare Mar Iul 29, 2008 12:15 am

Guest


Vizitator

Ar fi bn sa ramana pt ca ai sanse mai mari sa nu te prinda zombie-ul !! Very Happy

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum