Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Pluginuri pentru diverse moduri

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Pluginuri pentru diverse moduri Empty Pluginuri pentru diverse moduri Vin Iun 27, 2008 11:23 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

aveti AICI!!! o groaza de pluginuri...daca credeti ca merita incercat sau ati prefera unu din ele sal punem pe serveru nostru propuneti...vom da la vot si cine stie... Very Happy Very Happy Very Happy

2Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Mar Iul 01, 2008 8:52 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

eu cred ca zombie plague ar fi o kestie Smile cu selectatu de zombie si alte deastea Shocked eu pe asta las recomanda : Twisted Evil Suspect lol!

3Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Mar Iul 01, 2008 9:18 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Poate daca ne-ai da si mai multe detalii, un link ceva sa vedem mai bine despre ce e vorba Smile

4Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Mar Iul 01, 2008 9:59 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

e vorba de zomby cu diferite abilitati...din cate am auzit eu sunt 7 tipuri de zomby..nu stiu ce fac sau ce si cum dar suna interesant...

5Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Mier Iul 02, 2008 1:10 am

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Da-ti mai multe detalii un link la video ceva si vedem daca merita sau nu bagat Smile

6Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Mier Iul 02, 2008 2:40 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

LINKU AICI!!!

INTRATI PE LINKU DE MAI SUS!!!
aveti acolo o mare parte din detalii si 3 filmulete pe youtub sa va faceti o idee...e destul de complex zic eu si interesant totodata...nu stiu ce sa zic...nam jucat cu 6tipuri de zomby pana acu...nu stiu ce poate fiecare...deci studiati si dativa parerea...eu sunt pentru incercat...si vedem apoi ce iese

7Pluginuri pentru diverse moduri Empty Re: Pluginuri pentru diverse moduri Lun Iul 07, 2008 6:36 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Nu stiu ce pluginuri sunt , da eu cred ar fi mai calumea daca ati pune si niste player skiluri cum ar fii
- Gravity , speed , multi jump , laser , ... si sa fie din ce in ce mai bune cu cat omori mai mult , sau cu cat le folosesti mai mult , nu stiu de unde le puteti lua , da am vazut pe un server si mi sa parut calumea , poate bdog stie de unde le poate lua , tot pe serveru ala am mai observat ceva calumea era mai intuneric si aveai o raza la lanterna cat casa ... super tare Very Happy



Am vazut si eu pe un server mai multe tipuri de zomby , unii aratau diferit , atii erau la fel ca la noi ,si cand te facea zomby pentru prima oara iti alegeai tipul , cum vroiai sa fii, si in urmarea numelui de zomby spunea si ce face , ce abylitati are .

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum