Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Diverse Add-Ons

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Diverse Add-Ons Empty Diverse Add-Ons Mar Aug 05, 2008 11:38 am

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

As dori sa adaug unele sugestii ca e exemplu pe langa longjump sa fie adaugat si parachute pentru ca spre deosebire de zombie care nu iau damage atunci cand cad de la inaltime oamenii iau ... si de cele mai multe ori sa intampla sa se si moara din asta. In continuare voi vizita si alte servere si voi mai adauga alte cateva mici sugestii. Va Multumesc ! Very Happy. Fireman am corectat totul si daca mai am unele greseli anunta-ma. O.K. ?



Ultima editare efectuata de catre K474L1N in Mar Aug 05, 2008 2:55 pm, editata de 3 ori

2Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mar Aug 05, 2008 1:12 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

K474L1N te-as ruga sa dai si tu edit si sa scrii si tu corect si cine a inteles ce-a zis K474L1N asteptam pareri sa bagam parasuta sau nu.

3Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mar Aug 05, 2008 9:12 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

imi place ideea cu parasuta.cand o so Smile puneti?

4Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mar Aug 05, 2008 9:42 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Pai inca trebuie sa decida Fire daca sa o puna sau nu.

5Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mier Aug 06, 2008 10:15 am

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

ar fi o chestie si asta .... dar daca dai lj si deschizi si parasuta ..... te duci ca glontu pe toata plansa(nu ca ar fi ceva rau) si dak nu sti sa le folosesti calumea ... devin enervante ca uni le folosesc combinate (lj + parachute) si se misca mai rpd

6Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mier Aug 06, 2008 2:04 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Mai astept pareri sa-mi fac o idee c-am cine ar vrea cu parasuta si cine nu Smile

7Diverse Add-Ons Empty Re: Diverse Add-Ons Mier Aug 06, 2008 2:08 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Ah am propus da' am uitat sa spun ca vreau si eu adica puteam sa fac o propunere care sa-mi displaca dar sa fie agreata de altii deci da eu vreau parasuta si ideea cu longjump+parasuta e extraordianarra si reprezinta un avantaj nu doar pentru Surivors ci si pentru Zombie.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Pluginuri pentru diverse moduri

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum