Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Ciudateniile cs-ului

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ciudateniile cs-ului Empty Ciudateniile cs-ului Vin Iul 11, 2008 8:50 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Hai sa va spun niste ciudatenii poate voi stiti despre ce e vorba, deci de cand ma stiu eu jucator de cs online Smile am intalnit foarte multi oameni ciudati in cs cum ar fi "No Swear", StrikeArena, "Ciubaca" sa incep cu "No swear", pe vremea cand am deschis funky 1 pentru prima oara am dat de acest "no swear" in care era codat il banam pana ma saturam, dupa aia se intampla sa intre iar "no swear" care era strain cu lag mare dar fara coduri, dupa aia "no swear" care vorbea romaneste cine este acest "no swear" e aceasi persoana, este un copil care are probleme mintale ? cu dubla personalitate ? astept sa-mi raspunde-ti. Urmatorul este "StrikeArena" deci astia nu stiu sunt un clan imens in fiecare zi e imposibil sa nu vad tagu sa aibe "StrikeArena"
sunt vreun fan astia am incercat sa vorbesc cu unu din ei nimic nu mi-a raspuns alti vorbesc romaneste au lagu mic nu stiu ce sa spun despre acesti "StrikeArena" astept raspunsuri de la voi pareri. Si in ultimul rand "Ciubaca" acest ciubaca cred ca este un copil de vreo 13-14 ani in care ia toate serverele la rand si joaca pe toate fi-e ca este zombie mod, gun mod, predator mod, etc si sa numai spun ca joaca cred ca 10 ore pe zi cel putin ceea ce este si mai interesant ca la cat joaca este foare noob deabia stie sa sara. astept raspunsuri de la toti, am scris c-am mult sper sa aveti rabdarea sa cititi Very Happy PEACE

2Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Vin Iul 11, 2008 9:14 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

Deci primu 1 }no swear{ : acest nume este folosit de foarte multe persoane si putea fi o coincidenta ... sau poate nu ... cine stie Neutral

2 }Strike arena{ si dak nu stiu ce ? Smile eu eram intrun clan de 15 persoane si nu stiam decat 4 Neutral (aia cu care ma duceam la meciuri) so ... poate fi posibil ... }sau{ oi fi gasit si u vreun noob care habar nare de clan si a pus si el asa ca sa para mai smeker

3 }Ciubaca{ poate ca deabia sa apucat de cs ... mie mia trebuit 1 luna sa invat sa fac surf,hns si inca vreo 4 moduri deastea si inca nu stiu prea bine dar e bine ca inca stiu cate umpic din ceva ... si dak joaca 10 ore pe zi sigur e nou in joc Arrow (nush cum ar fi posibil da ma rog) Arrow so pana la urma nus chiar asa de ... cidati Smile

3Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Vin Iul 11, 2008 9:15 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

de la strike arena sunt mai multi...unu singur nu are cum ca am vazut eu vreo 4 deodata...dar ideea e ca ca sa intri in acest clan cred ca trebuie sa fi jucat maxim 5zile sau ceva de genu ca sa fi acceptat...
sau daca intri in top 1000 al sv esti dat afara sau ceva de genu ca sunt buti rau rau rau de tot...sparg lasere...habar nau sa sara....din partea mea poti sa le dai ban direct de la spec sa nu mai apuce sa intre....cat despre ceilalti doi....nu am cuvinte de bine oricum...parca noswear lam mai vazut pe sv asa si nu mama certat...dar parca lam mai si ars...nu mai stiu....

4Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Vin Iul 11, 2008 9:22 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Bucule nu stiu cum de nu i-ai vazut tu pe strike arena si hai sa o inghitzin la no swear dar la strike arena cred ca am vazut 50 de insi frate cu nume diferit de cand am deschis funky primul funky si bdog cred ca ai dreptate cu jucatu 5 zile si esti in clan Smile dar faza e ca am uitat sa precizez ca sunt si strike arena straini cu lag de 100 si vorbesc limba dsadaasd turka naiba sa-i ia Neutral

5Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Mier Aug 13, 2008 10:33 pm

MOLOTOV

MOLOTOV

Eu am la un anumit server(nu o sa spun numele) foarte rar o problema cu glockul: trage automat nu consuma munitie lasa urme de gloante pe pereti dar nu face damage de loc nici daca ii tragi in cap de 2000 de ori stiu ca un ingredient sa faci "bug-ul" asta este SMG-ul b32(sa zic asa) dar nu stiu celelalte "ingrediente" si nu mi sa intamplat doar mie si nu folosesc coduri si ceilalti zic ca sunt codat

6Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Joi Aug 14, 2008 12:29 am

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Molotov problema asta nu e doar la serveru tau eu stiu ca se intampla deobicei daca joci singur cu botii daca apesi click dreapta si dupa aia tragi in timp ce tii apasat click dreapta atunci se intampla chestia care o zici tu Smile la 3.2 ma refer si la glock parca Smile

7Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Vin Aug 15, 2008 2:35 pm

Weezy F

Weezy F

hai sa va spun...ciubaca este din cfg...la unele counter-strike ai un cfg numai stiu cum se cheama exact faby sau mitza....si cand dai exec iti pune numele empty sau ciubaca....asa este si cu no swear(tot numele dintr-un cfg)....si la StrikeArena este ceva cum este sXe,sau cum s-o chema...stiu pt ca eram pe un srv,si mi-a schimbat numele in Strike Arena si numele meu..

8Ciudateniile cs-ului Empty Re: Ciudateniile cs-ului Vin Aug 15, 2008 2:46 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

cel mai penal e sa tragi cu 2+1 sau 2+2 (shotgunurile) cu clicurile apasate sar super soarta gloantele si innegresti peretele ... Very Happy deci e prea super Laughing Laughing

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum