Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Mai exact cand la 25 de posturi ?

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Mai exact cand la 25 de posturi ? Empty Mai exact cand la 25 de posturi ? Joi Iul 10, 2008 5:31 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Deja am peste 25 de posturi si nimic , nici macar un mail ... decat unu cu bine ai venit in comunitatea noastra bla bla bla , chestii... , trimis de bucu_mihai@yahoo.ca , da nu avea nici o legatura slotu care mi se cuvine Neutral

2Mai exact cand la 25 de posturi ? Empty Re: Mai exact cand la 25 de posturi ? Joi Iul 10, 2008 7:22 pm

Admin


Admin

Trimite-i lu fireman pm cu user si pass ca sa-ti fac slotul si vezi ca dupa ce ti-am facut slotul tot mai trebuie sa postezi pe forum Smile

https://funky.catsboard.com

3Mai exact cand la 25 de posturi ? Empty Re: Mai exact cand la 25 de posturi ? Lun Iul 21, 2008 2:57 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Pai sigur ca o sa mai postez , da dupa ce imi fac pc-ul sau imi iau altu , ca mi sa stricat , rau ... sper ca nu e vreo problema .
Si pentru cereri admin , unde trebuie sa postam ?Very Happy

4Mai exact cand la 25 de posturi ? Empty Re: Mai exact cand la 25 de posturi ? Lun Iul 21, 2008 4:51 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

merge serveru de vrei slot?carei graba?

5Mai exact cand la 25 de posturi ? Empty Re: Mai exact cand la 25 de posturi ? Mar Iul 29, 2008 12:31 am

Guest


Vizitator

Happy cand se va redeschide sv-u .. fa o vb cu fireman in legatura cu slotu si despre cererea de admin!!Wink

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum