Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Hai sa ne cunoastem mai bine

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 6:47 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

salz all Smile
Am facut acest post ca sa ne cun mai bine
Sa inncepem deci :
Nume (( Mihai ))
Nick (( Bucu sau By The Gods ))
varsta (( 14 ))
id de mess (( bucu_mihai ))
Hobby-uri ((Cs:
-Normal
-zm
-kz
-surf
-hns
-dm
-Paintball
-si mai sunt vreo 3 care leam uitat acu))


Va astept sa raspundetzi si voi albino Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil



Ultima editare efectuata de catre Bucu in Vin Iul 04, 2008 7:10 pm, editata de 1 ori

2Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 7:00 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Bucule bine ai revenit printre zombilici Smile asa mai merge Razz gg

3Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 7:09 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

well sunt destul de vechy dar u nu ai zis nik despre tine Neutral ma asteptam sa zici si u ceva Neutral

4Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 8:07 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

Nume:Cosmin
Nick:MeGa
id mess:cretu_cosmin36
varsta:15
hobby-uri cs
zm
hns
cz
dm
surf
si cam atat Very Happy

5Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 8:56 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Bine ai venit si tu mega mai asteptam si alte posturi de la tine Smile si bucule eu prefer sa-mi mentin anonimitatea Smile am motivele mele Razz

6Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 9:00 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

sunt bine venit printre zombilici? Very Happy

7Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 11:49 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Esti esti Smile poate te si mancam daca esti bun de mancat carne dulce?

8Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Hai sa ne cunoastem mai bine Vin Iul 04, 2008 11:58 pm

Guest


Vizitator

Nume:Marius
Nick:shortstr.8Line
Id mess:shortstr.8Line
Varsta:16
Hobby-uri: cs
normal
zm
paintball
fotbal

9Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Sam Iul 05, 2008 11:02 am

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

pai dak va place carnea dulce ma puteti manca Smile) doar in CS

10Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Sam Iul 05, 2008 12:47 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

doar in cs te mancam noi dar lasa ca are cine sa te manance si in loomea reala (femeile de bani Very Happy Twisted Evil lol! )

11Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Sam Iul 05, 2008 1:53 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

asta e adevarat cu femeile si cu banii dar trebuie sa le stapanesti ca altfel nu mai ramai cu nimic

12Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Sam Iul 05, 2008 5:45 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Hei deviati de la subiect va rog on topic Smile bine ai revenit mega

13Hai sa ne cunoastem mai bine Empty Re: Hai sa ne cunoastem mai bine Lun Iul 07, 2008 8:21 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Sal bucu , la inceput imi pareai prea copil , da m-am obisnuit Smile sper sa ne intelegem din ce in ce mai bine

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum