Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Va salut pe toti cu Respect

+2
bdog
stalker
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Va salut pe toti cu Respect Empty Va salut pe toti cu Respect Vin Iul 04, 2008 2:24 pm

stalker

stalker

Sal sunt S.T.A.L.K.E.R-Alex numele meu (Alexandru) am 14 ani,Respect regulile servarul imi place ce sa mai zic va salut pe toti Very Happy

2Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Vin Iul 04, 2008 2:32 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

salut si bine ai venit printre noi
ma bucur ca ai intra pe forum intrucat esti un jucator bun.felicitari

3Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Vin Iul 04, 2008 3:32 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Dap bine ai venit in comunitatea noastra de zombilici, Very Happy sa speram ca vei mai avea si alte posturi aici pe forum ne-ar fi de ajutor.

4Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Vin Iul 04, 2008 8:09 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

salut sunt MeGa si va urez multa bafta pe serv si sa devina mai aglomerat

5Va salut pe toti cu Respect Empty Va salut pe toti cu Respect Sam Iul 05, 2008 12:01 am

Guest


Vizitator

salut alex si mega ...sper sa fiti activi si sa respectati regulile serverului bft

6Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Sam Iul 05, 2008 11:00 am

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

regulile servarului le respectam cu strictetie si sunt ff bune..tinetio tot asa cu regulile si jucatorii o sa le respecte Wink

7Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Sam Iul 05, 2008 5:47 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Si mega te-as ruga sa citesti regulile forumului ca am vazut ca nu le-ai citit Smile te va ajuta, daca le citesti si numai pe forumu asta, ci si pe altele

8Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Lun Iul 07, 2008 8:29 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Salut S.T.A.L.K.E.R

Salut Mega

Da nu credeti ca era mai bine sa va deschideti fiecare cate un topic, imi era si mie mai usor Very Happy

9Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Lun Iul 07, 2008 9:13 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

mai usor sa faceti 25 de posturi adik...neam prins oricum carei faza cu activitatea....nui bai pentru un slot oricum din partea mea....

10Va salut pe toti cu Respect Empty Re: Va salut pe toti cu Respect Dum Aug 10, 2008 9:43 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Sunt K474L1N si iti urez mult succes ... nu prea te-am vazut.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum