Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Longjump one key Script

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Longjump one key Script Empty Longjump one key Script Mier Iul 02, 2008 1:07 am

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Descriptie: Acest script te ajuta sa faci "longjump" doar cu o singura tasta fara sa mai apesi ctrl+jump

unbind "p"
alias +cjump "+jump; +duck"
alias -cjump "-jump; -duck"

bind "p" "+cjump" //Inlocuieste "p" cu tasta preferata, si nu uitati ca trebuie sa mergeti ca sa puteti sari.

Daca aveti probleme sau pareri astept reply Smile

Atentie ! scriptul este facut doar pentru zombie mod

2Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Iul 02, 2008 3:00 pm

bdog

bdog
Begginer
Begginer

am avut majore probleme dar am luato de la cap si a mers...am incercat de 5 ori si a 6lea oara mia mers....nu stiu dc....prima am facut si imi ramanea crunch...apoi dupa ce incepea runda mi se misca in slow motion....acu merge bine...nu stiu dc....am facut aceeasi pasi mereu...super!!!bv fire
am sa cumpar longjumpu pe bind pe mouse si pe shift sa sar cu longjump...acu e mai greu cu crunchu si cu space sa le folosesti cand ai nevoie....dar e super!!!bv fire...sa vedem pe ala cu mine acu

3Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Iul 02, 2008 3:16 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Bravo man ma bucur ca-ti merge Smile

4Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mar Aug 05, 2008 9:58 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Multumesc foarte mult fire imi merge si m-a ajutat mult Wink.

5Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Aug 06, 2008 10:11 am

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

mie tot old stile imi place ... Very Happy sa stiu eu cand sa dau si .... zic ca e mai usor si mai controlabil din 2 taste Twisted Evil da acuma fiecare cu parerea lui nu ? Twisted Evil

6Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Aug 06, 2008 1:53 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Eu am bagat bind pe mouse3 asa ca pot sa trag, sa schimb directia si sa trag in acelasi timp.

7Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Aug 06, 2008 2:02 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

da e o idee buna si asta dar mouse3 e scroll ? sau ai mouse din ala cu bila cu 3 butoane Smile)

8Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Mier Aug 06, 2008 2:04 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

E scroll m-am gandit sa o pun pe rclick dar nu mai aveam special la weapon : luneta ... amortizor Exclamation

9Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Joi Aug 07, 2008 1:12 am

Guest


Vizitator

Chiar merge chestia asta ... ? Very Happy o sa incerc si yo ca e mai usor sa folosesti longjumpu cu o tasta decat cu ctrl+space Smile

10Longjump one key Script Empty Re: Longjump one key Script Joi Aug 07, 2008 9:00 am

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Ti-o recomand cu placere. Very Happy

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum