Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

(Plugin) Show teammate name

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1(Plugin) Show teammate name Empty (Plugin) Show teammate name Dum Iun 29, 2008 12:14 am

bdog

bdog
Begginer
Begginer

Linku AICI!!!


Cred ca asta ne va ajuta sa stim cine e si cine ce face intrucat nu apare mereu numele jucatorului de la joc pentru ca ramane aia cu lasermines :0 sau 1 si nu vezi cine te ajuta sau iti face probleme...Deci PRO de la mine

2(Plugin) Show teammate name Empty Re: (Plugin) Show teammate name Dum Iun 29, 2008 11:55 am

Admin


Admin

Mane citeste si tu descriptia corect, ca bagi lumea in ceata Smile pluginu asta e sa-ti arate numele cadavrului de pe jos, daca tu ai murit si ai fost in echipa mea si eu vin si pun tinta pe cadavrul tau, imi arata numele tau Smile

https://funky.catsboard.com

3(Plugin) Show teammate name Empty Re: (Plugin) Show teammate name Dum Iun 29, 2008 11:57 am

bdog

bdog
Begginer
Begginer

stiu ca e un plugin care iti arata si numele jucatorilor in viata...cu scris gen admin mode...nu lam inimerit eu inseamna dar exista ceva de genu la care mam referit eu...il mai caut....

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum