Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Space Siege (GamePlay)

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Space Siege (GamePlay) Empty Space Siege (GamePlay) Joi Aug 14, 2008 12:48 am

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Descriere: Space Siege se apropie cu viteză maximă de noi. De fapt, o parte din el a ajuns deja aici, sub forma unui demo de aproape 1 GB. Jocul ăsta e un fel de Dungeon Siege în spaţiu, sau cel puţin aşa a început, pentru că, treptat, developerul Gas Powered Games a reuşit să ne convingă că jocul ăsta e mai mult de atât.

Hm, devreme ce am epuizat tot ce-aveam de spus în primul paragraf, nu-mi rămâne decât să aberez un pic în continuare. Space Siege se întâmplă într-o ditamai nava, una dintr-o serie limitată (ca anumite serii de action figures, nu că aş colecţiona aşa ceva, cough cough). Cică omenirea a luat-o în bot rău de tot de la o rasă alienă anonimă şi acum fuge în mod epic cu respectivele nave.

Trailer: Aici
Gen: RPG, Point & Click

2Space Siege (GamePlay) Empty Re:Space Siege (GamePlay) Joi Aug 14, 2008 8:28 pm

Guest


Vizitator

Da si mie un PM si zimi de unde pot face rost de joc dak stii Very Happy ca e destul de mishto Very Happy

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum