Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Cum te cheama in japoneza?

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cum te cheama in japoneza? Empty Cum te cheama in japoneza? Mier Aug 13, 2008 2:00 pm

MeGa

MeGa
Begginer
Begginer

...Cum te cheama in japoneza?
A -ka; B-tu; C-mi; D -te; E -ku; F -lu; G -ji; H -ri; I -ki; J -zu; K-me;
L-ta; M -rin; N -to; O -mo; P -no; Q -ke; R -shi; S -ari; T -chi; U -do; V -ru; W -mei; X-na; Y-fu; Z-zi

pe mine ma cheama MiMoAriRinKiTo

2Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Mier Aug 13, 2008 5:12 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Pe mine ma cheama tokujidoarimoki asa sa ma strigati de acum Smile) sunny

3Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Mier Aug 13, 2008 8:35 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

mikachikatakito ce-mi place bv mega

4Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Mier Aug 13, 2008 9:06 pm

Guest


Vizitator

Pe mine ma cheama rinkashikidoari Laughing Laughing

5Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Mier Aug 13, 2008 11:11 pm

Bucu

Bucu
Begginer
Begginer

la mine e simplu b u c u
tu do mi do Neutral confused confused lol!

6Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Vin Aug 15, 2008 12:05 am

DaN!

DaN!

my name is """Tekatokilkuta"""

7Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Vin Sept 26, 2008 9:16 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Imi pare rau ca nu mai intra lumea pe forum acum ca ai schimbat si lookul si daca era si serverul de cs ... era mult mai bn acum nu mai stie nimeni de el.

8Cum te cheama in japoneza? Empty Re: Cum te cheama in japoneza? Sam Sept 27, 2008 5:23 am

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

serverul mai este doar ca nu se mai numeste funky ci cs.redgaming.ro Smile si numai e pe zm

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum