Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Sa revenim la vechiul mode de LM

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Sa revenim la vechiul mode de LM Empty Sa revenim la vechiul mode de LM Dum Aug 10, 2008 4:23 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Sa revenim la vechiul mode de LM. Am observat ca pentru a utiliza laserele trebuie nu doar sa scriem bind v +setlaser in consola ci si sa scriem y/lm chestie car o gasesc cam deranjanta.O singura parte buna am observat : reducere de pret de la 500$ la 100$ Very Happy lol!



Ultima editare efectuata de catre K474L1N in Dum Aug 10, 2008 4:24 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sugerat de MOLOTOV)

2Sa revenim la vechiul mode de LM Empty Re: Sa revenim la vechiul mode de LM Dum Aug 10, 2008 5:03 pm

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Pai se pare ca nu ai observat multe cum ar fi: ca daca sparge un prieten de al tau mina numai mori sau chiar daca o spargi tu numai mori sau faptul ca numai poti pune multe lasere, da si asta e singura chestie deranjanta ca trebuie sa scrii /lm si pe mine ma enerveaza dar nu am gasit o modalitate inca sa ai deja minele.

3Sa revenim la vechiul mode de LM Empty Re: Sa revenim la vechiul mode de LM Dum Aug 10, 2008 6:49 pm

K474L1N

K474L1N
Begginer
Begginer

Ar fi o solutie sa bagi bind si cumperi pe un buton .. oricum o sa iau cf-gul tau.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum