Counter-Strike Funky
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Counter-Strike Funky

Enjoy !


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Curiozitati, nelamuriri, ajutor...Probleme de zi cu zi

+2
gogu
bdog
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

bdog

bdog
Begginer
Begginer

Acest topic este in special pentru cei care nu reusesc sa isi faca un config, sa schimbe rezolutia, sa schimbe sensitivitatea la mouse etc. Va rog sa postati aici si sa cereti o mana de ajutor pentru problema pe care o aveti si sa evitati a deschide un nou topic pentru fiecare problema intalnita.
Va rog de asemenea sa nu faceti spam!
Inainte de a intreba ceva anume, puteti arunca un ochi What a Face sa vedeti daca problema respectiva a mai fost dezbatuta sau nu.

Spor in rezolvarea problemelor!

gogu



umm.. nu stiti de ce am lag ?? Neutral am 60+ si imi da kick.. culmea mie imi da kick serverul dar celor cu 500 lag nu le da 8-) Twisted Evil Evil or Very Mad vreau sa vad nenea pompier ce poti face Very Happy mai poti face o magie ca data trecuta ?? :> bounce

bdog

bdog
Begginer
Begginer

ca sa nu mai ai lag scri in consola urmatoarele:
rate 99999999

am ziso de n ori pe server...scrie asta si nu o sa mai ai lag

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Chiar merge ? chestia cu rate-ul ?Smile o sa incerc si eu.

bdog

bdog
Begginer
Begginer

eu cand am dat rate 9 mia intrat un lag de 3000.....cand am scris 9999999999999 mia mers perfect...nu stiu exact ce defineste sau carei comanda...dar a zis cineva eu am dat a mers....si MERGE!

gogu



ai scriso de n ori si pana nici pompierul nu a vazut asta ;Wink

bdog

bdog
Begginer
Begginer

A FOST ALT CONTEXT DACA NAI VAZUT!!!NU E ACELASI LUCRU!!!LA UNA MIAM DAT UN PUNCT DE VEDERE SI PE CEALALTA E EXPERIENTA...CITESTE CU ATENTIE...

gogu



:-@ detalii detalii.. arunca la gunoi faza cu 99999999999999999999999999999 ca nu e buna de nimic Very Happy am incercat si e tot acolo :-j

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Gogule nu ti-se pare ca esti c-am aspru ? omu a incercat doar sa ajute pe cei cu lag la uni poate a mers la alti nu, asa ca nu veni cu, cuvintele gen "arunca la gunoi" te-ai gandit ca poate ai tu calculatorul varza ? si ca nu merge din cauza aia ?

bdog

bdog
Begginer
Begginer

uite hai sa facem un test
te tine?

scrie in consola rate 1
lasa asa 5minute....
imi spui apoi rezultatu...si solutia

11Curiozitati, nelamuriri, ajutor...Probleme de zi cu zi Empty Molodia de la inceput e chiar enervanta Lun Iul 07, 2008 6:25 pm

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Eu ador muzica , imi place sa ascult muzica atunci cand stau la pc , chiar si cand intru in counter , am volum 0 la joc , doar ca melodia de inceput ma enerveaza , ca se baga peste astalalta pe care o ascult si nu pot scapa de ea . Va rog frumos sa o scoateti sau macar sa imi ziceti cum sa fac sa nu o mai aud niciodata . Multumesc

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Melodia a fost scoasa si happy pe viitor te rog sa faci un nou topic sa numai postezi in topicul altcuiva ca vei lua warn.

Happy

Happy
Begginer
Begginer

Scuze , da nu aveam de unde sa stiu titlu era curiozitati , nelamuriri ... probleme , ... asta era o problema pentru mine si am crezut ca nu e nevoie de un nou topic.


P.S. Cel mai bine ar fi un off topic sa fim siguri ca nu se mai intampla Very Happy

gogu



da.. chiar merge treaba cu rate 99999 dar cand sunt 10 playeri cu peste 100 lag si serv nu le da kick normal ca am si eu.. sau e deajuns unu cu 500 lag si gata.. imi da mie serv pt ca am 90 lag de la ala Sad

Fireman[TK]

Fireman[TK]
Advanced
Advanced

Gasisem mai de mult un plugin care separa lagul de fiecare client in parte, de ex daca intra unu cu lagu de 5000 tu aveai lagul normal ca si cum nu ar fi fost ala, dar numai stiu cum se numeste pluginu Neutral

Blix

Blix
Begginer
Begginer

Chestia cu rate merge la 50 % sau cher mai putin din cei care folosesc comanda Wink

Admin


Admin

Topic Closed Ne intindem Smile

https://funky.catsboard.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Probleme cu netu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum